GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glas 6082386

nr 608 2386

Glas

2 st, Empire, Med etsad dekor,

Kondition: nagg, slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 2 november 2009
kl 17:47:24

2/11 14:54:32 1      Vinnande bud

Karl Johanstil/Empir
Senempiren
Johansfors glasbruk
Seltersglas
Reijmyre Glasbruk